Czas czytania w minutach: 2

Phil Konieczny w Sejmie? Krypto na Korytarzach Władzy!

Wyobraźmy sobie na chwilę sytuację, w której do budynku Sejmu nie wchodzą już tylko prawnicy, ekonomiści czy nauczyciele, ale także… ekspert kryptowalut! Tak, dobrze słyszycie. W wyobraźni naszego felietonu, za cztery lata Phil Konieczny, znany wszystkim miłośnikom bitcoina i etherea, wchodzi na salę obrad z laptopem w ręku i hardware walletem przypiętym do kluczy od biura poselskiego.

Zastanawiacie się, jakie byłyby pierwsze kroki Phila w Sejmie? Prawdopodobnie złożenie projektu ustawy o wprowadzeniu kryptowalut jako oficjalnej waluty w pewnych transakcjach państwowych. A może nawet stworzenie specjalnej komisji sejmowej ds. Blockchaina? Debaty w Sejmie nabrałyby zupełnie nowego koloru. Zamiast tradycyjnych wymian zdań, posłowie zastanawialiby się, czy lepiej inwestować w Bitcoin czy Ethereum, a zamiast tradycyjnych kaw w sejmowej kawiarni, serwowane byłyby… kryptokawy! Phil, zamiast tradycyjnych przemówień, prowadziłby live streamy z obrad sejmowych, w których tłumaczyłby zawiłości kryptoświata wszystkim tym posłom, którzy jeszcze nie zdecydowali się wejść w świat kryptowalut. A może nawet zakładałby specjalną sejmową giełdę kryptowalut dla zainteresowanych?

Oczywiście, jest to tylko żartobliwe spojrzenie na potencjalną karierę polityczną naszego eksperta. Jednak kto wie? W świecie, w którym technologia i polityka coraz częściej przenikają się nawzajem, taka wizja przyszłości wcale nie jest tak odległa, jakby się mogło wydawać. W końcu, w erze cyfrowej, wszystko jest możliwe. Nawet Phil Konieczny jako poseł w Sejmie, walczący o prawa kryptoinwestorów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Zakaz kopiowania treści